Wiosna nieśmiało zagląda nam w okna, co oznacza, że w Rainbow od dawna myślimy o lecie i kompletujemy załogę na nadchodzący sezon. Masz doświadczenie w pilotowaniu wycieczek lub ukończony kurs pilotażu? Daj się przekonać, że z nami warto podążać tą ścieżką…

Podróżowanie nie tylko palcem po mapie

Pilot to osoba, która ma możliwość odwiedzenia miejsc, o których większość tylko marzy. Podróżowanie po świecie to niekwestionowany atut tej pracy. Wisienką na torcie z pewnością jest możliwość poznania danego kraju czy regionu „od kuchni”. Jako pilot masz niesamowitą szansę rozmawiać z lokalnymi mieszkańcami, od nich dowiadywać się niespisanych nigdzie legend i ciekawostek. To oni powiedzą Ci, w jakie niezwykłe miejsce można zabrać grupę podczas zwiedzania miasta – pokażesz im nie tylko znane zabytki, ale też żywą kulturę, której nie doświadczą nigdzie indziej.

Trochę jak Indiana Jones

Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl, jak postrzegają Cię Klienci na Twojej wycieczce? Przyjechali do obcego kraju – często pierwszy raz – więc stajesz się dla nich łącznikiem między nimi, a wszystkim co lokalne. Jesteś odkrywcą, który uchyla przed nimi rąbka tajemnicy tego egzotycznego miejsca. To Ty decydujesz, w które miejsce pójdziecie w danym momencie, Ty sprawiasz, że spoglądają z zachwytem na mijaną zatokę, Ty polecasz, co smacznego mogą zjeść lub wypić, Ty jesteś dla nich kompendium wiedzy o mieszkańcach, obyczajach, zabytkach. Wreszcie – to Tobie dziękują za niezapomniane wakacje.

Pasja = satysfakcjonująca kariera

Zapewne obiły Ci się o uszy słowa Konfucjusza: „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” Cóż… Zawód pilota to zajęcie wymagające. Nie ma tu miejsca na z góry ustalone godziny pracy. Często na swojej drodze napotkasz wyzwania, które wystawią na próbę Twoją cierpliwość i zimną krew. Ale z drugiej strony żaden dzień nie wygląda tak samo. Dodatkowo, zamiast pić kolejny kubek Earl Greya w biurowej kuchni, pijesz świeżo zaparzoną herbatę Araksa na tajlandzkiej degustacji. Czy więc wybierając ten zawód nie przepracujesz ani jednego dnia? Można tak powiedzieć, ponieważ zawód pilota to nie tylko praca, a bardziej styl życia.

My jesteśmy przekonani jeszcze co do jednej rzeczy – że warto do nas aplikować: Aplikuj na stanowisko pilota wycieczek

Komentarze Facebook

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Prywatności.