Pilot
wycieczek

Pilot wycieczek to atrakcyjny zawód. Dzięki niemu spełnią się Twoje marzenia o podróżach. Marzenia, które przyniosą Ci satysfakcję, uznanie, a w przyszłości godne honorarium. Dziesięć dni intensywnej i praktycznej nauki zawodu pod okiem specjalistów - to nasz pomysł na najlepszy kurs pilota wycieczek.

Spełnij swoje
marzenia

o podróżach!

Sprawdź terminy

1999,00 zł

Kurs: Pilot wycieczek

Status: Anulowany

Zapisy od: 28.03.2024 do: 5.05.2024

Rozpocznij fascynującą przygodę jako pilot wycieczek, biorąc udział w naszym niezwykłym kursie! Zdobądź wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci samodzielnie pilotować wycieczki i wprowadzić podróżnych w niezapomniane przygody.

Nasz kurs składa się z 8 dni (4 weekendy) spotkań online z czterema doświadczonymi trenerkami oraz 2 dni (1 weekend) praktycznego szkolenia, które odbywa się w Warszawie! Każda z naszych trenerek pilotuje wycieczki do różnych miejsc, dzięki czemu zdobędziesz wszechstronną wiedzę.

Zajęcia online odbywają się najczęściej w godzinach 9:00 – 17:00 i realizowane są na platformie Zoom. To nie jest odtwarzanie nagranych zajęć, ale interaktywne spotkania z trenerkami w czasie rzeczywistym. Aby wziąć udział w kursie, wystarczy posiadać urządzenie z dostępem do Internetu (zalecamy komputery, ponieważ urządzenia mobilne nie obsługują wszystkich funkcjonalności Zoom), działającą kamerkę i mikrofon.

Część stacjonarna szkolenia odbywa się w Warszawie.

Podczas kursu skupiamy się na rozwijaniu praktycznych umiejętności, dlatego będziesz miał wiele okazji do ćwiczeń. Czy jest to możliwe w czasie kursu online? Oczywiście! Dzięki innowacyjnym metodom nauczania i interaktywnym zajęciom online, zapewniamy Ci pełnowartościowe doświadczenie praktyczne, aby Twoja pierwsza samodzielna impreza turystyczna była jak najlepsza.

Po zapisaniu się na kurs otrzymasz atrakcyjne materiały szkoleniowe, które będziesz mógł zapoznać się przed rozpoczęciem kursu. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać czas spędzony z grupą na praktyczne ćwiczenia, unikając konieczności poznawania teorii w trakcie zajęć grupowych.

Ostatniego dnia szkolenia przystąpisz do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Po pomyślnym jego zaliczeniu otrzymasz zaświadczenie o jego ukończenia kursu, który potwierdzi Twoje umiejętności jako pilota wycieczek.

Pamiętaj, że liczba miejsc na naszym kursie jest ograniczona, aby nasze trenerki mogły skupić się na potencjale każdego uczestnika. Nie zwlekaj, zarezerwuj swoje miejsce już teraz i rozpocznij swoją pasjonującą karierę jako pilot wycieczek!

Harmonogram kursu

18/05/2024

sobota


19/05/2024

niedziela


25/05/2024

sobota


26/05/2024

niedziela


1/06/2024

sobota


2/06/2024

niedziela


8/06/2024

sobota


9/06/2024

niedziela


15/06/2024

sobota


16/06/2024

niedziela


Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Prywatności.