Rano wita Cię wschodzące słońce, które powoli oświetla panoramę miasta. Jeszcze tylko aromatyczna kawa po turecku i już jesteś gotowy do drogi. Wyruszasz malowniczymi ulicami Marmaris, by odebrać z lotniska kolejną grupę Klientów. Zaciekawiony? Dowiedz się więcej i dołącz do nas.

Zapewne spotkałeś się z takimi pracownikami destynacji jak rezydent, pilot czy animator. Ale czy wiesz kim jest i czym zajmuje się transfermen? Na najpopularniejszych destynacjach, np. w Turcji, osoba ta czuwa nad bezpieczeństwem i komfortem Klientów podczas transferów przylotowych i wylotowych. A bardziej szczegółowo…

Często jesteś pierwszą osobą z biura, z którą Klienci mają styczność po wylądowaniu – ważne jest więc, by sprawić dobre pierwsze wrażenie. Z uśmiechem przywitaj się z grupą, a potem w sprawny sposób skieruj ich do właściwego autokaru i spędź z nimi podróż aż do momentu, w którym ostatni z Klientów zostanie zakwaterowany we właściwym hotelu.

W trakcie transferu, oprócz podania wszystkich istotnych informacji organizacyjnych, zwróć uwagę na to, co widać za oknem. Czy podoba się Państwu zamek, który mijamy właśnie po prawej stronie? Cóż, w XVI wieku Sulejmanowi Wspaniałemu nie przypadł do gustu i gdy go ujrzał, krzyknął „Mimari as!”, co oznacza „powiesić projektanta” – od tego okrzyku wzięła się nazwa miasta Marmaris. Konieczna jest więc znajomość lokalnej kultury, krajobrazu, architektury oraz miejscowych atrakcji i ciekawostek.

 

 

To stanowisko idealne dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z branżą turystyczną, lubią podróżować i są otwarte na nowe kultury i doświadczenia. Osoby zainteresowane powinny wyróżniać się komunikatywnością, zaangażowaniem, umiejętnością zarządzania czasem i gotowością do pracy w niestandardowych godzinach – przyloty lub odloty zdarzają się o różnych porach dnia i nocy.

Zapoznaj się ze szczegółami oferty i aplikuj: TUTAJ

Komentarze Facebook

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Prywatności.