Masz mnóstwo energii, milion pomysłów i lubisz pracę z dziećmi? Pracuj w hotelach na całym świecie w międzynarodowym towarzystwie! Zobacz video relację z castingu na Animatora Czasu Wolnego w Łodzi, poznaj nasze wymagania i zapisz się na jeden z ostatnich edycji kursów na . Pracuj już w sezonie LATO 2015.

Czego oczekujemy od kandydatów?

Od kandydatów na Animatorów Czasu Wolnego oczekujemy:

 • Kreatywności, głowy pełnej pomysłów, dobrej kondycji fizycznej i zamiłowania do pracy z dziećmi
 • Znajomości min. 1 języka obcego na poziomie B1
 • Dyspozycyjności

Praca animatora hotelowego wiąże się z wyjazdem za granicę w okresie od 15.06 do 15.09 (+/- 3 dni), dlatego w tym okresie wymagamy bezwzględnej dyspozycyjności. Dodatkowo częścią procesu rekrutacji jest tygodniowy wyjazd doszkalający, który odbywa się w maju (dokładną datę znamy pod koniec kwietnia).

Jak wygląda proces rekrutacji!

 • W chwili rozpoczęcia naboru, umieszczane jest ogłoszenie w serwisie HR
 • Do osób, które złożyły swoją aplikację na 2 tygodnie przed rozpoczęciem castingu jest wysyłany link do formularza rezerwacji konkretnego dnia (castingi trwają ok 2 godzin i odbywają się w sobotę oraz niedzielę )
 • Wybranych na podstawie wyników castingu kandydatów zabieramy na tygodniowy wyjazd doszkalający za granicę! Taki wyjazd jest zupełnie BEZPŁATNY. Tydzień pełen nauki i niesamowitych wrażeń. Każdego dnia ćwiczymy poszczególne części programu animacyjnego, który później realizują nasi animatorzy. Jesteśmy jedynym biurem podróży w Polsce, które przygotowuje swoich animatorów do pracy w taki sposób. Do tej pory byliśmy już w Grecji na Rodos (2011), Zakynthos (2012), Krecie (2013) i Egipcie, w Hurghadzie (2014). Wyjazd organizowany jest w maju, dokładny termin znamy pod koniec kwietnia. Udział w szkoleniu za granicą jest częścią procesu rekrutacji i jest obowiązkowy dla osób, które chcą otrzymać ofertę pracy na lato.
 • Pod koniec szkolenia wyjazdowego odbywa się egzamin i rozmowa z rekruterami. Na podstawie obserwacji poczynionych w trakcie szkolenia rekruterzy proponują pracę wybranym osobom, które wyjeżdżają na przydzielone kierunki wakacyjne na okresie od 15.06 do 15.09 (wymagamy bezwzględnej dyspozycyjności w tym terminie).

Casting to spotkanie kandydatów z rekruterami w Łodzi. Trwa około 2 godzin i bierze w nim około 10-20 osób. Podczas castingu każdy Uczestnik jest proszony o poprowadzenie 5-minutowego programu animacyjnego dla pozostałych biorących udział w spotkaniu. Tematyka i forma animacji jest dowolna. Liczy się kreatywność! W trakcie castingu sprawdzana jest też znajomość języka obcego (rozmowa z lektorem). Od naszych animatorów wymagamy znajomości przynajmniej 1 języka obcego (angielski, francuski, hiszpański, portugalski, włoski, grecki, turecki, arabski, serbski, chorwacki) na poziomie B1.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Korzyści z pracy w Rainbow:

 • Jesteśmy jednym z największych biur podróży w Polsce!
 • Dajemy zatrudnienie na okres wakacji letnich, a także w trakcie ferii zimowych
 • Proponujemy atrakcyjne warunki płacowe
 • Inwestujemy w pracowników poprzez program szkoleń wewnętrznych
 • Dajemy możliwość połączenia pracy z pasją i spełniania podróżniczych marzeń

Kiedy najbliższy casting?

Już 18-19 kwietnia 2015 w Łodzi.

Czy będzie jeszcze jakieś szkolenie przed castingiem?

Tak, ostatnie szkolenia przed castingiem odbędą się 11-12 kwietnia 2015.

Zapisz się na kurs jeszcze dziś w  lub .

Komentarze Facebook

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Prywatności.