Do 14 sierpnia trwa przedsprzedaż miejsc na kursach organizowanych w kolejnym roku szkoleniowym. Wiele osób wstrzymuje się do samego końca tego terminu. Odpowiadamy też często na różne pytania i wątpliwości. Zbieramy tu te najczęściej się powtarzające.

 

Z certyfikatem kursu w Rainbow nie dostanę pracy gdzieś indziej

Certyfikaty przez nas wystawione są honorowane przez innnych pracodawców.

Jestem za stara/stary na naukę i nowy zawód

Nie ma górnej granicy wieku dla uczestników kursów i kandydatów do pracy. Średnia wieku naszych pilotów czy rezydentów jest sporo wyższa od 20 roku życia 🙂

Nie mam teraz pieniędzy

Aby zarezerwować miejsce na kursie, wystarczy opłacić pierwszą, niewysoką ratę. W przypadku kursu na rezydenta i animatora, drugą ratę należy opłacić przed rozpoczęciem kursu. W przypadku kursu na pilota wycieczek, drugą ratę należy opłacić przed rozpoczęciem kursu, a trzecią dopiero przez egzaminem! W wyjątkowych sytuacjach wyrażamy zgodę na inne harmonogramy spłat.

Pracuję już w turystyce

Jesteśmy wielbicielami dokształcania się i zyskiwania nowych umiejętności. Na przykład w pracy rezydentów przydają się kompetencje pilotów wycieczek. Jeśli aktualnie pracujesz w Rainbow, możesz zyskać aż 50% zniżki na kurs z naszej oferty!

Nie rozpocznę pracy w najbliższym sezonie

Ukończenie kursu nie oznacza, że musisz rozpocząć pracę już w nadchodzącym sezonie. W czasie kursu zweryfikujesz swoją wiedzę i umiejętności, zyskasz pewność, czy dany zawód to to, czym chcesz się zajmować za jakiś czas. Być może okaże się, że wcale nie? Albo że podoba Ci się tak bardzo, że zweryfikujesz swoje plany 🙂 Certyfikaty nie mają daty ważności.

Nie wiem, czy termin będzie mi odpowiadał

Zgodnie z regulaminem możesz przepisać się na inny termin kursu bez żadnych dodatkowych opłat. Zachowasz zniżkę wynikającą z przedsprzedaży!

Mieszam daleko

W naszych kursach z powodzeniem biorą udział osoby mieszkające na innych kontynentach czy w mniejszych miejscowościach. Jak? Zapisują się na wersje online szkoleń! To idealne rozwiązanie, które nie wymaga od Ciebie dodatkowych nakładów czasu i pieniędzy. Otrzymasz taki sam certyfikat, co absolwenci szkoleń stacjonarnych, i masz dokładnie takie same szanse na rekrutacji.

Komentarze Facebook

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Prywatności.