Taki mamy klimat

Okres jesienno-zimowy to czas, na który mało kto czeka z utęsknieniem (nie liczymy Halloween, Andrzejek albo Mikołaja) Jednak szczególnie dla osób, które pracują z grupami, np. dla  animatorów, pilotów, wycieczek czy instruktorów sportów wszelakich, to ciężki okres. Łatwiej się narzeka, marzy o ciepłym kocu, herbacie i świętym spokoju. Sama lubię memy: obudź mnie na wiosnę. W tym okresie najtrudniej zmobilizować siebie do wygenerowania energii, która porwie grupę. Jeśli będziesz obrażony na to, że jest brzydko i pada, zapewniam Cię – będzie pod górkę!

Poszukiwany, poszukiwana

Skąd wziąć energię? Najprościej – ze słońca, jedź na wakacje. Nie masz możliwości? Posłuchaj dobrej muzyki, wypij dobrą herbate. Szukaj inspiracji, rozwijaj się! Wpadanie w rutynę nie służy Ci i Twojemu nastawieniu do życia. Znajdź nową zajawkę – nauka języka, odnawianie starych mebli, gra na bębnach. Coś, na co będziesz czekać, będzie dawać Ci radość i motywować do rozwoju. Właśnie o to chodzi w życiu. Żeby się rozwijać, nie stać w miejscu! Po co? Bo poczucie misji dodaje Ci skrzydeł, każe wychodzić poza strefę komfortu i uczy wielu nowych rzeczy, a to znowu daje satysfakcję, lepsze samopoczucie i sprawia, że świat jest mniej zły.

Albo…

Jest jeszcze jeden sposób- znajdź event, który Cię naładuje, poznaj ludzi, którzy obdarzą Cię energią!
My poszliśmy tą drogą! Stworzyliśmy nowy program szkolenia, który jest dla wszystkich – bez względu na rodzaj wykonywanej pracy, wiek i doświadczenie. Kurs Dance&Fitness jest dla ludzi, którzy potrzebują przenieść się na jeden dzień do świata pełnego muzyki, uśmiechu i aktywności. Aktywności, która przede wszystkim NAŁADUJE Ci akumulatory! Będziesz tańczyć, ćwiczyć i dobrze się bawić

Komentarze Facebook

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Prywatności.